На відкритті VINNYTSIA JAZZFEST-2018 покажуть легендарний бродвейський мюзикл «Sugar, або В джазі тільки дівчата!»

Вінницьких, і не лише, шанувальників джазу незабаром чекає яскрава подія – ХХІІ міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST 2018. Відкриття відбудеться 21 вересня у театрі ім. Садовського. Цього дня там представлять легендарний бродвейський мюзикл «Sugar, або В джазі тільки дівчата!».

Детальніше:

Вінниця готується до джазового фестивалю: стали відомі ціни квитків

Розпочнеться фестиваль 21 вересня Незабаром Вінниця зустрічатиме масштабний 22-й міжнародний джазовий фестиваль Vinnytsia Jazzfest-2018.

Детальніше:

Оголошено цьогорічну програму "XXII міжнародного фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST-2018»

XXII-й Міжнародний джазовий фестиваль подарує подвійну порцію незабутніх та феєричних емоцій усім поціновувачам джазової музики, якісного звучання і непередбачуваних живих виступів!

Цьогоріч фестиваль триватиме три дні – 21-23 вересня.

Проте джазовий настрій пануватиме у Вінниці вже з середини вересня!

Адже крім основних концертів пройде чимало інших яскравих подій та заходів.

Детальніше:

На Вінниччині відбудеться ХХІІ Міжнародний фестиваль «VINNYTSIA JAZZFEST - 2018»

Сьогодні, 17 серпня, у приміщенні Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва відбулась прес-конференція щодо проведення ХXII Міжнародного фестивалю «VINNYTSIA JAZZFEST - 2018», який триватиме протягом 21 – 23 вересня у м. Вінниці.

Детальніше:

У Вінницю на фестиваль «VINNYTSIA JAZZ FEST» приїдуть колективи з 9 країн світу.

З 21 по 23 вересня у Вінниці відбудеться ХХІІ міжнародний фестиваль «VINNYTSIA JAZZ FEST-2018». Цього року пройде він під девізом «Вражаючий». Сольні програми на фестивалі презентують 9 всесвітньовідомих колективів. В рамках заходу відбудеться конкурс молодих джазових виконавців та буде продемонстрований мюзикл «Sugar, або в джазі тільки дівчата».

До Вінниці приїдуть колективи з 9 країн світу: Польщі, Нової Зеландії, Південної Кореї, Австрії, Люксембургу, Ізраїлю, Литви, Чехії та України.

Детальніше: