Лічені дні до фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST! Повна програма

23-24 вересня Вінниця житиме у ритмі джазу!

Підтримуючи звання осінньої джазової столиці України, цього року ХХІ міжнародний джазовий фестиваль вражатиме легендарними іменами, виступами найвідоміших джаз-бендів світу, новим проектом – «КіноДжаз», величезною кількістю сюрпризів і навіть світовими прем’єрами.

Детальніше:

Парижани везуть у Вінницю джаз-рок з істинно новоорлеанською ейфорією!

На особисте запрошення Сергія Моргунова та Валерія Коровія на фінальному концерті фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2017 виступить французький бенд Batunga&The Subprimes

  Уже у ці вихідні Вінниця стане джазовою столицею України! У суботу та неділю, 23-24 вересня, у концертній залі "Вінтери" пройде XXI "фартовий" міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2017, на якому вінничан та гостей міста чекає зустріч з 8 найкращими джазовими колективами із США, Франції, Люксембургу, Литви, Німеччини, Австрії, Словаччини та України.

Детальніше:

Валерій Коровій – про культурний ресурс, музичні асоціації життя та про те, що об’єднує джаз і політику

Цього тижня Вінниця живите у ритмі джазу!
У суботу та неділю, 23-24 вересня, у концертній залі «Вінтера» пройде XXI «фартовий» міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2017, на якому для всіх жителів та гостей Вінниччини заграють 8 всесвітньовідомих джазових колективів з США, Франції, Люксембургу, Литви, Німеччини, Австрії, Словаччини та України!
Фестиваль традиційно пройде за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, Міністерства культури України та багатьох міжнародних культурних інституцій.

Детальніше:

Мер Вінниці Сергій Моргунов - про індикатори сталості, брендову мистецьку подію та любов до джазу

Вже у ці вихідні Вінниця знову стане джазовою столицею України.
23-24 вересня найстаріший в Україні міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST двадцять перший раз гостинно відкриє двері для всесвітньовідомих майстрів джазової музики.
За доброю традицією влада міста та області багато років підтримує головну брендову мистецьку музичну подію регіону і дарує поціновувачам джазової музики концерти на особисте запрошення.
Цьогоріч на запрошення Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія під час фінального концерту виступлять  два знані в усьому світі зіркові колективи: афро-фанк бенд BATUNGA & The SUBPRIMES (Франція) та Тріо культового  Сайруса Честната (США).

Детальніше:

Зірки VINNYTSIA JAZZFEST, гурт KoloYolo - про магію українського джазу, бандурний бум і силу кохання

Серед 8 колективів з 9 країн світу, які 23-24 вересня виступлять на ХХІ міжнародному джазовому фестивалі у Вінниці, Україну представить тріо KoloYolo.
Напередодні свого першого концерту у нашому місті ексклюзивно для RIA/20minut.ua гітарист KoloYolo Микола Гончаренко розказав,
як традиційний український народний інструмент вдається презентувати надсучасно та роково- джазово,
і завдяки якому секрету їхня музика знаходить найвищу оцінку слухачів, які описують її одним словом – космос!

Детальніше: