Мода джазового крою

Дві чарівні панянки – мода і музика – співіснують у сучасному світі на рівних, вони давно уже не просто дружать, а часом жити не можуть одна без одної. Дизайнери нерідко черпають натхнення у музиці, музиканти диктують моду, а колабораціям творців моди та людей мистецтва нема числа!

Детальніше:

Завершився XVII VINNYTSIA JAZZFEST.

Пропонуємо Вашій увазі короткий сюжет про проведення фестивалю, який вийшов у випуску новин телеканалу ВДТ.

Детальніше:

Джазові анонси. Голоси з Чорного континенту

Це вперше на Вінницький джазовий фест завітають гості з Південно-Африканської Республіки, країни, яка два роки тому приймала Чемпіонат світу з футболу. Саме на відкритті футбольного свята співала ця рухлива та запальна акапельна четвірка – Soweto Entsha.

Детальніше:

Фінальний концерт фесту – інтригуюче інтернаціональне тріо та американо-російський дует

ДЖАЗ З ПРИКОЛАМИ

Вперше в Україні прозвучить цікаве тріо, що складається з музикантів Австрії, Болгарії та Франції, та носить назву «Brein‘s Cafe», на честь організатора Георга Брайншміда. Це оновлений проект відомого австрійського джазового контрабасиста, в якому поєднуються його любов до класичної точності гри та нестримна і вільна джазова імпровізація.

Детальніше:

Джазові анонси. Третій концерт фесту: душевний вінницький джаз та швейцарська злагодженість

Вінниця виконує соло

Другий день джазового фестивалю Vinnytsia Jazzfest – 2012 відкриють вінницькі джазмени, а саме квартет Романа Кульматицького та солістка Оксана Славна. Колектив у такому складі  сформувався у Вінниці зовсім нещодавно, але оскільки у ньому приймають участь лише відомі та талановиті музиканти міста, які паралельно працюють у інших проектах (зокрема у „Він-Бенді” та у гурті „Jazz Atmosfere”) немає сумніву, що їх виступ звучатиме аж ніяк не гірше ніж виступи гостей фесту. Початок цього концерту о 16.00 23 вересня.

Детальніше: