Джазова мода на VINNYTSIA JAZZFEST 2013

Мода мов джаз: змінюється, свінгує, імпровізує, фантазія дизайнерів не знає меж.

Співпраця соковитої музики та яскравої моди продовжилась під час цьогорічного Вінницького джазового фестивалю. Дизайнер Людмила Квєтна, яка любить джаз та черпає у ньому натхнення для своєї творчості, допомогла фестивалю стати по справжньому стильною подією продумавши образи ведучих джазових вечорів.

Детальніше:

Vinnytsia Jazzfest 2013 - фестиваль гарного настрою

Знову осінь. Знову джаз. Vinnytsia Jazzfest, як і вересень, неодмінно наступає у Вінниці з мелодичним шурхотом листя під ногами, з синкопами падаючих під ноги каштанів, з дощовою імпровізацією.

Джазовому настрою вінничан не змогла завадити похмура осіння днина, на яку випав час першого вуличного концерту фестивалю. Вже традиційний проект „Джаз де Парі” та юні зірочки, що перемогли напередодні у дитячому джазовому конкурсі, своїм милозвучним співом дарували відвідувачам передчуття чудового яскравого фестивального свята. Свята, яке не залежить не лише від примх погоди, але й від незначних накладок, які ніяк не можуть вплинути на настрій. Адже вінницький джазовий глядач за 18 років сформувався у широке дружнє коло і на концертах фестивалю збираються справжні поціновувачі гарної музики.

Детальніше:

Зірка джазу Ліза Хенрі співала в аеропорту у Гавришівці

Вчора, 23 вересня, музикантів Джазфесту проводжали до Москви. Летіли зірки Ліза Хенрі та тріо Олега Бутмана з Вінницького аеропорту. Не обійшлось без пісень. На прохання журналістів Ліза заспівала імпровізовану пісню: «I love Ukraine».

Детальніше:

Закривали Джазфест Ліза Хенрі та тріо Олега Бутмана

Останнійми на Вінницькому джазовому фестивалі, 22 вересня, виступали супер-стар джазової сцени, незрівнянна співачка Ліза Хенрі з США під акомпанимент російського тріо Олега Бутмана.

Детальніше:

Мистецтво польського джазового плакату знову у Вінниці

19 вересня о 17.00 в галереї Центру сучасного мистецтва «АртШик» відкриють другу виставку польського джазового плакату, приурочену до 18-го Вінницького джазового фестивалю Vinnytsia Jazzfest - 2013, який вже багато років задає тон культурним подіям осені в нашому місті.

Детальніше: