Литовський фолк, музика майбутнього з Кореї та український Френк Сінатра: колоритно закрили “VINNYTSIA JAZZFEST”

Унікальний проект, який поєднав у собі відразу шість тромбонів та фольклор Північно-західної Литви, екзотичний джаз від від представників Південної Кореї та чолі з народним співаком цієї країни Йонг Ву Кімом, закрили джазовий переполох край кавер-бенд 2017-го року «FRANKYJAZZ».

Детальніше:

Імена переможців VII Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців!

20 вересня у Вінниці у рамках XXII міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018 відбувся фінал та церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців.

Протягом трьох годин у концерт-холі «Моnt Blanc» панувала виняткова атмосфера краси джазової музики та молодості: юні таланти зі всієї України вражали своєю надзвичайною професійністю та виконавською майстерністю.

Детальніше:

Все буде джаз: Вінниця зустрічає грандіозний VINNYTSIA JAZZFEST-2018

Організатори фестивалю підготували насичену концертну програму з виступами світових зірок джазу

Все буде джаз: Вінниця запрошує на грандіозний VINNYTSIA JAZZFEST-2018

Детальніше:

З Голландії у Вінницю! Номінант The Edison Award у суботу виступить на VINNYTSIA JAZZFEST

* Насолодитися віртуозною грою цьогорічного номінанта найстарішої і найпрестижнішої музичної премії Нідерландів можна буде 22 вересня о 17.30 на вінницькому джазовому фестивалі!

* Компанію на вінницькій сцені відомому ізраїльському гітаристу Еран Хар Евену складе знаменита джазова співачка з Люксембургу Клер Парсонс.

Детальніше:

Сьогодні Вінниця порине у атмосферу США 30-х років ХХ століття! Вперше побачимо мюзикл «В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА»

Сьогодні о 19.00 у театрі імені Садовського вперше у Вінниці відбудеться показ легендарного мюзиклу «Sugar, або В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА!»

Такий сюрприз у день офіційного відкриття приготували організатори ХХІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018.

У постановці, яку презентують режисер-новатор, народний артист України Богдан Струтинський та кращі актори Національної оперети України, задіяні 118 акторів, а загальна маса декорацій – 20 тонн!

Детальніше: