"Ball in Savoy"

Мюзикл на 2 дії

«Бал у Савойї» - приголомшливий мюзикл у стилі «Великого Гетсбі», де одночасно панують вальс, танго, фокстрот, румба і степ!
Яскравий, видовищний, стильний і сповнений відмінного гумору та пристрастей, «Бал у Савойї» подарує можливість відчути себе на справжній бродвейській виставі!
Саме ця постановка-шедевр Національної оперети України зібрала чимало нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, а на «Viata e frumoasa!» у Румунії була визнана найкращою виставою за всю історію фестивалю й викликала такий шалений ажіотаж, що глядачі скуповували навіть стоячі місця - аби лише побачити приголомшливе масштабне дійство!
Генеральний директор та художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський поставив «Бал у Савої» за однойменною оперетою угорського композитора Пала Абрахама, яка з дня прем’єри у 1932 році у Берліні заполонила найпрестижніші сцени по всьому світу.
Дуже яскрава, масштабна, лірична й весела – ця вистава є синонімом високого стилю, витонченості й гармонії, створює прекрасний настрій і з перших секунд захоплює кожного глядача.
За сюжетом, шалений каскад кумедних пригод та інтриг, уявних зрад і щасливих примирень розгортається під час церемонії закриття грандіозного кінофестивалю. Блискучі кінозірки, відомі режисери, продюсери, імпресаріо беруть участь у неймовірному шоу на честь вручення головної премії за назвою «Смарагдове серце Амура», що проходить у Гранд Готелі «Савой».
Модний журналіст Арістід Стенвуд вирішив підкорити прекрасну і знамениту співачку Мадлен Тібо. Він розставив пастки за старою схемою і... сам у них потрапив! Чомусь саме з нею давно обкатаний сценарій не спрацював, і герой розгубився. Це як же так — він, майстер брехні та інтриг, раптом виявився невмілим хлопчиськом! А, може, це просто справжня любов?…
Оскільки у виставі дуже багато танців, глядачі побачать надзвичайну добірку блискучих номерів з музичної епохи танго, фокстроту, румби, вальсу і його величності степу.
Для яскравого та видовищного забарвлення сцени, а також для того, щоб степ був добре чутний глядачам у залі, Київський національний театр оперети замовив спеціальне покриття з небиткого кольорового скла з світлодіодами, один квадратний метр якого може витримати на собі одночасно 10 і більше танцюристів.
А окремим сюрпризом для усіх присутніх стане цілий парад надзвичайних барвистих убрань! Спеціально для вистави створена унікальна колекція «Знаки Зодіаку», адже за сюжетом дванадцять знаків Зодіаку будуть вітати гостей балу.
Не пропустіть унікальну можливість – поринути на кілька годин у казкову й особливу атмосферу феєричного балу!
20 вересня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського мюзикл «Бал у Савойї» подарує усім неймовірні емоції!