«Чартерні програми» VINNYTSIA JAZZFEST-2021. Реєстрація до 30 вересня

2 і 3 жовтня вперше за 25 років проведення концерти міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST пройдуть на території знакового і символічного місця, що поєднує Вінницю зі всім світом - у Вінницькому аеропорту.

 

Щоб вінничанам і гостям міста було зручно доїхати у дні фестивалю до Вінницького аеропорту та по завершенні концертів повернутися назад у Вінницю, запущено «чартерні програми».

Учасники «чартерів» побачать всі концерти фестивального дня (квитки включено!), а також матимуть зелений коридор проходу на концертний рейс - окрему стійку реєстрації в аеропорту.

Зареєструватися на чартери можна до 30 вересня.

Вартість чартерів – 250 гривень (ціна за проїзд в обидві сторони і квитки на всі події фестивального дня).

Великі сучасні, комфортабельні автобуси будуть виїжджати* з кінцевої зупинки трамваю № 4 на Західному автовокзалі (Барське шосе).

       2 жовтня, чартер А - виїзд о 17:00 (повернення у Вінницю - о 23.40 на Залізничний вокзал)

       3 жовтня, чартер B - виїзд о 17:00 (повернення у Вінницю - о 23.40 на Залізничний вокзал)

*Перевезення здійснюється ФОП Ходацький А.В. (Ліцензія на здійснення пасажирських перевезень №240 від 06.06.2019 видана Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

 

 

Під час кожного концерту фестивалю кількість місць буде з урахуванням карантинних обмежень, що діятимуть у Вінниці станом на 1-3 жовтня.

Придбати «чартери» та квитки на всі події VINNYTSIA JAZZFEST-2021 можна:

1) на офіційному сайті фестивалю http://jazz.vn.ua  

2) на сайтах https://afisha.vn.ua і http://bilet.vn.ua

3) у інформаційному центрі фестивалю, що діє у центрі Вінниці по вул. Театральна, 15 (1 поверх, оф. 102). Час роботи інфо-центру: з 14:00 до 19:00.

4) у касах «Афіша Вінниці»: у театрі ім. Садовського, Будинку офіцерів, «Магігранді», Вінницькій обласній філармонії, «Універмазі» (ліве крило), тур-клубі «Бідняжка» (вул. Соборна, 7), рок-магазині «Мобі Дік» (вул. Матроса Кішки, 7а), креативному просторі «CHERDAK» (вул. Соборна, 24).

5) Телефон фестивалю (067)369-00-25.

 

У фантастичній атмосфері «Джазового порту» 2-3 жовтня для вас виступатимуть надзвичайні джазові музиканти України, Ізраїлю, Польщі, Нігерії, Анголи, Гани і США: Лаура Марті і JAZZ in KYIV BAND, Shockolad & Dana Vynnytska, Дарек Рубіновський і O.N.E. Quintet, Тріо Олексія Петухова, Роберт Анчиполовський, Оксана Славна, OLD FASHIONED BAND, Рей Браун-молодший і Тріо Андрія Арнаутова.

- Там, де була зала очікування, 2-3 жовтня з’явиться сцена і глядацька зала з розкішним панорамним видом на злітну смугу, — розповідає директор VINNYTSIA JAZZFEST, заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков . — А при вході всіх глядачів-пасажирів чекатиме атмосферна реєстрація на концертні рейси, «Джазове Duty Free» з раритетними дисками, платівками і сувенірами, багато креативних арт-просторів і зона відпочинку, де за запашною кавою, джазовими напоями і смаколиками всі зможуть поділитися яскравими враженнями, які неодмінно подарує ювілейний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST.