Джазові анонси.VINNYTSIA JAZZFEST - 2013. День другий. Концерт перший

Продовжую публікувати оригінальні джазові анонси.Другий фестивальний день, що складатиметься з трьох концертів, розпочнеться о 16.00 новою програмою від Вінницького муніципального джазового оркестру «Він-Бенд».Оркестр вкотре доведе, що у Вінниці теж непогано грають та співають джаз!


ВінБенд - Vocal Star Jazz: вінницькі джазові таланти

На музичній мапі України Вінницький муніципальний біг-бенд «ВінБенд» виник навесні 2008 року. Молодий, але популярний колектив, складається з найкращих музикантів нашого міста. Серед його артистів є лауреати та переможці джазових фестивалів. Репертуарний «портфель» колективу складається з джазових композицій, творів українських авторів і популярних мелодій, перекладених для оркестру.

«ВінБенд» впевнено виступав на XIII і XIV фестивалях «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці», а також на традиційному вінницькому фестивалі «Барви музики ХХ сторіччя: Авангард. Класика. Джаз» та на значних концертних майданчиках міста. Відмінна зіграність, чітке колективне звучання і віртуозні імпровізації підтвердили, що у Вінниці існує хороший музичний колектив з великими можливостями і не менш великим майбутнім.

Художній керівник та диригент Вінницького муніципального оркестру «ВінБенд» - заслужений артист України Валерій Новосад. Він закінчив Московську державну консерваторію ім. П. І. Чайковського у 1985 році і працював довгий час військовим диригентом та художнім керівником військових оркестрів. Під його керівництвом «ВінБенд» виконає під час фестивалю „Міжнародні дні джазової музики у Вінниці” попурі з відомих джазових хітів.

Вартість концерту - 20 гривень.
Служба прийому замовлень на концерти фестивалю розпочне свою роботу з 27 серпня.

 

автор Лариса Тимченко