VINNYTSIA JAZZFEST подарує подвійну насолоду - джаз і театр!

21-23 вересня у Вінниці пройде ХХІІ Міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2018. Цього року, як і кожного фестивалю, організатори готують вінничанам чимало несподіванок.

    Хоч вінницький джазовий фестиваль є найстарішим в Україні і цього року пройде вже 22-й раз, ми щороку знаходимо, як здивувати і приємно вразити наших глядачів, - зазначає продюсер фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель. - Цієї осені VINNYTSIA JAZZFEST подарує подвійну насолоду - джаз і театр.

Відкриє фестиваль 21 вересня, о 19-й годині у Вінницькому академічному муздрамтеатрі імені Садовського легендарний мюзикл «Sugar, або В джазі тільки дівчата» у виконанні акторів Національної оперети України. Лібрето — Пітер Стоун, вірші – Боб Меррілл, музика – Джул Стайн. Переклад українською Яни Іваницької. Мюзикл поставлено за кіносценарієм «Some Like It Hot» Біллі Вайлдера та І.А.Л. Даймонда на основі історії Роберта Тоерена.

 

Основний мотиватор режисерського задуму, режисерська задача – це роздуми про таке поняття, як мрія. Люди не повинні втрачати надію. Душечка мріяла про мільйонера і вона отримала кохання на мільйон. Коли люди мріють, бажають бути щасливими, вони запускають у Всесвіт потужну енергію, рушійну силу, здатну змінити їх і світ навколо на краще. Саме це і має статися з українцями, - переконаний режисер-постановник, генеральний директор та художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський.

 

 

За словами директора VINNYTSIA JAZZFEST заслуженого діяча мистецтв України Павла Третьякова, день відкриття фестивалю буде днем багатьох «вперше».

    У Вінниці «В джазі тільки дівчата» прозвучить вперше! Національна оперета вперше за роки незалежності України приїде до нашого міста – з гастролями славетний театр був у нас ще за радянських часів. Виїзд за межі Києва з постановкою «Sugar, або В джазі тільки дівчата» для Національної оперети також буде першим, - говорить Павло Третьяков.

 

 

Між іншим, гастролі з такою потужною постановкою для театру непрості: у виставі задіяні 118 артистів, а вага масштабних декорацій - 20 тонн.

    Після вдалого експерименту, який відбувся минулого року з оперним фестивалем у Тульчині, де ми поєднали фактично п’ять фестивалів в одному: під однією тематикою, на одній території, настав час експериментувати з найстаршим фестивалем в Україні – VINNYTSIA JAZZFEST. Ми вирішили поєднати театральний жанр з музичним і все це – під «дахом» джазової музики, - каже Павло Третьяков.

 

 

За його словами, мюзикл ставлять уже багато років на кращих сценах світу. Постановка Київського театру оперети дещо різниться від оригіналу, але адаптована саме для українського глядача:

    Режисером були внесені цікаві акценти в сюжет, він зроблений таким чином, аби з посмішкою, з яскравістю показати, що той, хто чогось хоче досягти – обов’язково досягне, незважаючи на всі перепони та негаразди. Це – дуже актуально.

 

 

 

 

 

 

 

 

Придбати квитки вже зараз можна на офіційному сайті фестивалю www.jazz.vn.ua та на сайті http://bilet.vn.ua

Також квитки продаються у касах Вінниці: у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені Садовського (13.00-19.00), Будинку офіцерів.

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

За новинами фестивалю слідкуйте на офіційному сайті www.jazz.vn.ua.

Офіційна група фестивалю у Facebook - https://www.facebook.com/groups/jazzvest/