Один з найкращих мюзиклів світу 21 вересня на VINNYTSIA JAZZFEST-2018!

21 вересня у Вінниці відбудеться грандіозне відкриття ХХІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018.

Глядачі зможуть побачити легендарний бродвейський мюзикл «Sugar або В джазі тільки дівчата». Більше 100 артистів на сцені. Культова історія, яку люблять мільйони. Запальні джазові ритми, танці і приголомшлива краса. Розкішні костюми, креативні режисерські рішення і геніальне виконання кращих солістів Національної оперети України.

Про це повідомляють організатори фестивалю.

Буде цікаво, яскраво і по-новому!

Вистава «Sugar, або В джазі тільки дівчата» – одна з кращих робіт Національної оперети України. Мюзикл поставлений за кіносценарієм світового шедевру кінематографа – стрічки «Some Like It Hot» з Мерилін Монро, Тоні Кертісом і Джеком Леммоном, що здобула «Оскар», три «Золоті глобуси» і звання найкращої комедії усіх часів від Американського кіноінституту.

Дотепний, динамічний, інтригуючий і запальний мюзикл – яскраве видовище, яке подарує глядачам VINNYTSIA JAZZFEST-2018 море незабутніх вражень і вкотре доведе: кожен має право змінити себе і світ навколо на краще!

Події розгортаються у США 30-х років ХХ століття. У період великої депресії, економічних криз, тотального безробіття, процвітання корупції та бандитизму (епоху гангстерів та джазу) діячі культури змушені заробляти не лише власним талантом, але й - де прийдеться.

Теми, що піднімаються у п’єсі, нагадують картини сучасного життя України (хіба не актуальні слова героїв п’єси: «Ми винні м’яснику, винні власнику. Світло, газ, тепло – все відключено. Як голодним буть, знає той, хто мистецтву служить…»).

Двоє кращих друзів-музикантів вирушають із Чикаго до Флориди у пошуках заробітків та кращої долі. Одна лише  ніч – і вони на сонячному березі океану в Маямі серед красунь жіночого джаз-бенду.

Тут все говорить про любов, тут хочеться закохувати і закохуватися. Воістину, рай для чоловіків, якби тільки не… дірки у кишенях, розлючені гангстери, що йдуть по сліду, та жіночі туфлі на чоловічих ногах…

Іскрометна історія легендарних Душечки, Джо-Джозефіни та Джеррі-Дафни у постановці Національної оперети майорить новими барвами завдяки кропіткій праці режисера-постановника, диригента, балетмейстера і художників з костюмів.

Для цієї постановки творці навіть порушили правило пошиття сценічного одягу: чоловічий пошив шив мініатюрні фраки для дівчат, а жіночий пошив працював над чоловічими сукнями.

«Основний мотиватор режисерського задуму, режисерська задача – це роздуми про таке поняття, як мрія. Люди не повинні втрачати надію. Душечка мріяла про мільйонера і вона отримала кохання на мільйон. Коли люди мріють, бажають бути щасливими, вони запускають у Всесвіт потужну енергію, рушійну силу, здатну змінити їх і світ навколо на краще. Саме це і має статися з українцями», - переконаний режисер-постановник, генеральний директор та художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський.

21 вересня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського оживе легенда.

Лібрето — Пітер Стоун, вірші – Боб Меррілл, музика – Джул Стайн. Переклад українською Яни Іваницької.

За кіносценарієм «Some Like It Hot» Біллі Вайлдера та І.А.Л. Даймонда на основі історії Роберта Тоерена.

Квитки на мюзикл уже в продажу.

Придбати їх можна на офіційному сайті фестивалю www.jazz.vn.ua та на сайті http://bilet.vn.ua

Також квитки продаються у касах Вінниці: у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені Садовського (13.00-19.00), Будинку офіцерів.

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Головний організатор ХХІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018 - Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля. Співорганізатор - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».