Павло Третьяков: «Ми покажемо що джазовий фестиваль - це не лише монотематична подія. Це подія, яка може об’єднувати і притягувати до себе багато різних жанрів!»

Вже скоро Вінниця житиме у ритмі джазу!

З 20 по 23 вересня пройде ХХІІ міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2018, який щороку збирає у Вінниці шанувальників джазу зі всієї України.
Свої сольні програми на фестивалі презентують всесвітньовідомі джазові колективи з дев’яти країн світу:

* культовий барабанщик Павєл Файт (Чехія),
* яскраве свінгл тріо «Kusimanten» (Австрія),
* Дует Клер Парсонс (Люксембург - Ізраїль),
* Квінтет віртуозного піаніста Міхала Мартинюка (Польща – Нова Зеландія),
* Квартет найкращого джазового скрипаля Європи Адама Балдиха (Польща),
* проект фолк-джазу «Литовські тромбони & Лорета Сунгайлене» (Литва),
* сучасні і запальні «HG FunkTronic» (Південна Корея)
* надзвичайний бенд Frankyjazz (Україна) з незабутньою програмою «Tribute to Frank Sinatra»!
«Родзинкою» цьогорічного фестивалю стане незвичайне відкриття!
21 вересня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2018 стартує показом легендарного бродвейського мюзиклу «Sugar, або В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА!», що є безпрецедентною подією в історії джазового руху України!
До цього жанр мюзиклу ще ніколи не був представлений на жодному українському джазовому фестивалі!
Дотепна, динамічна, інтригуюча і запальна вистава «Sugar, або В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА!» перенесе глядачів у атмосферу США 30-х років ХХ століття – неповторну епоху джазових мелодій і вишуканих вбрань, кохання та мрії!
У постановці мюзиклу задіяні 118 артистів та декорації загальною масою 20 тонн!
- З усіма відомими мелодіями Джула Стайна, починаючи від знаменитих музичних фрагментів оркестру, який усім відомий за фільмом «В джазі тільки дівчата» з Мерилін Монро у головній ролі, до її головного хіта «I Wanna Be Loved By You», який також звучить у нашому мюзиклі, - розповідає директор фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST, заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. - «Sugar, або В ДЖАЗІ ТІЛЬКИ ДІВЧАТА!» - це один з найкращих мюзиклів, які є у світі! І це наш експеримент.  Ми покажемо що джазовий фестиваль - це не лише монотематична подія. Це подія, яка може об’єднувати і притягувати до себе багато різних жанрів!

Поспішайте придбати квитки на концерти фестивалю за акційними цінами:
* до 9 вересня (до 20.00)  – знижки до 33 %;
* до 16 вересня (до 20.00) – знижки до 17 %.
Купуйте квитки на сайтах www.jazz.vn.ua, http://bilet.vn.ua, у касах Вінниці у ТСК «Магігранд» (10.00-21.00), ТЦ «Петроцентр» (10.00–20.00), театрі імені Садовського (13.00-19.00) та бібліотеці ім. Тімірязєва (10.00-18.00).
Довідки за телефоном: (0432) 690-025.

 

За новинами VINNYTSIA JAZZFEST слідкуйте на офіційній сторінці фестивалю у Facebook - https://www.facebook.com/vinnytsia.jazzfest