Сніданок в стилі джаз. В рамках VINNYTSIA JAZZFEST пройдуть музичні коворкінг-зустрічі зі світовими зірками джазу

Альтернативна культурно-освітня платформа працюватиме у Вінниці у дні проведення найстарішого в Україні міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018

 

У суботу та неділю, 22-23 вересня, з 10:00 до 13:00 у концерт-холі "Моnt Blanc" (м. Вінниця, вул. Соборна, 34) відбудуться коворкінг-зустрічі зі світовими зірками джазу "Джазові сніданки".

На учасників проекту чекає невимушене спілкування, ексклюзивні майстер-класи, практичні рецепти успіху від світових джазових зірок.

Серед зіркових учасників зустрічей: найкращий джазовий скрипаль сучасності Адам Балдих (Польща); віртуозний польський піаніст Міхал Мартинюк, який став зіркою новозеландської сцени; учасниці австрійського тріо KUSIMANTEN та українська вокалістка Тамара Лукашова, яка стала кращою джазовою співачкою Німеччини; Віталій Костенко - унікальний вокаліст та лідер FRANKYJAZZ - кращого українського бенду класики джазового жанру.

За словами організаторів проекту, "Джазові сніданки" будуть цікаві тим, хто займається музикою, шукає свій шлях скорення творчих вершин, готовий надихнутися унікальними історіями успіху та не уявляє свого життя без джазу.

 

"В умовах реформування системи освіти в Україні, зокрема, мистецької, та необхідності впровадження нових форм роботи з молодими музикантами задля формування збалансованого професійного мистецького ринку і виховання нової цільової аудиторії, виникла необхідність впровадження інноваційних форм роботи з молоддю шляхом створення альтернативних культурно - освітніх платформ, - розповідає керівник проекту "Джазові сніданки", заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. – Проект "Джазові сніданки" - це майданчик, на якому відбуваються зустрічі професійних виконавців джазової музики, викладачів та молоді, яка прагне навчатись джазу, знати джазову музику та має бажання неформального спілкування із зірковими гостями джазових фестивалів з метою обміну професійним досвідом".

Участь у проекті "Джазові сніднки" у Вінниці – безкоштовна. Однак кількість місць обмежена, тож взяти участь зможуть ті, хто до 18 вересня зареєструється на сайті проекту і отримає лист-підтвердження від організаторів.

Проект "Джазової не-школи" та креативних музичних коворкінг-зустрічей реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Організатор – Інститут культурної політики.

Додамо, що невдовзі на офіційному сайті "Джазових сніданків" з'являться яскраві відеоуроки.

Нагадаємо, що у четвер, 20 вересня, у Вінниці в рамках ХХІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2018 пройде VII Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців.