У Вінницю на фестиваль «VINNYTSIA JAZZ FEST» приїдуть колективи з 9 країн світу.

З 21 по 23 вересня у Вінниці відбудеться ХХІІ міжнародний фестиваль «VINNYTSIA JAZZ FEST-2018». Цього року пройде він під девізом «Вражаючий».

Сольні програми на фестивалі презентують 9 всесвітньовідомих колективів. В рамках заходу відбудеться конкурс молодих джазових виконавців та буде продемонстрований мюзикл «Sugar, або в джазі тільки дівчата».

До Вінниці приїдуть колективи з 9 країн світу: Польщі, Нової Зеландії, Південної Кореї, Австрії, Люксембургу, Ізраїлю, Литви, Чехії та України.

 Крім основних концертів будуть й інші заходи. Зокрема 14 вересня о 16:00 в холі вінницької міської ради відкриється виставка польського джазового плакату «Polish Independence Jazz Posters». Експозиція включає декілька плататів джазової тематики, які були створені різними авторами протягом останніх років. Триватиме вона до 10 жовтня.

20 вересня в концерт- холі «Mont Blanc» відбудеться VII Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців. О 20 годині тут розпочнеться яскраве pre-party за участі культового барабанщика з Чехії – Павєла Файта.

Програма фестивалю

21 вересня о 19:00 у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі імені Садовського відбудеться офіційне відкриття фестивалю. Розпочнеться захід з вистави «Sugar, або в джазі тільки дівчата».

Продюсер фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель зазначила, що виставу «Sugar, або в джазі тільки дівчата» у Вінниці побачать вперше. Київський театр привезе у Вінницю близько 20 тон декорацій та 118 артистів.

«Ми 100 % презентуємо нові джазові проекти. В цьому році ми починаємо фестиваль ексклюзивним проектом, це джазова pre-party. Відкриваємо офіційно фестиваль у незвичному форматі. Ми вразимо вас спільно з обласним музично-драматичним театром Садовського мюзиклом «В джазі тільки дівчата. Національно-академічний театр оперети Києва презентує абсолютно новий формат відомого фільму «У джазі тільки дівчата». Ця вистава вперше покидає межі театру, тому з точки зору декорацій, її фактично не можна вивезти за межі театру. Вінниця це єдине місто в Україні, яке побачить виставу», - сказала Ірина Френкель.

Також вона зазначила, що в рамках фестивалю відбудеться розіграш поїздки до Польщі. Це стало можливо завдяки масштабному проекту «Polish Independence Jazz Night».

22 вересня о 17:30 у концертній залі за адресою Театральна, 15 на сцені запалюватиме яскраве свінгл тріо з Австрії «Kusimanten». У другому відділенні на сцену вийде дует Клер Парсонс (Люкскмбург-Ізраїль).

О 21:00 розпочнеться проект «Polish Independence Jazz Night».(Польща). В рамках проекту беруть участь два колектива квінтет віртуозного піаніста Міхала Мартинюка (Польща – Нова Зеландія) та квартет джазового скрипаля Адама Балдиха.

23 вересня о 17:30 у проекті «Литовські тромбони і Лорета Сунгайлене» (Литва) на гостей фестивалю чекає виступ 6 тромбоністів та співачкою-етномузикознавцем Лоретою Сунгайлене.

У другому відділені виступлять джазові зірки з Південної Кореї. Для гостей зіграє відомий гурт «HG FunkTronic».

О 21:00 відбудеться закриття фестивалю. На сцену вийде унікальний український бенд « Frankyjazz».

В рамках фестивалю відбудеться VII Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців. Участь у ньому зможуть взяти усі бажаючі ансамблі у складі 4 осіб, окремі виконавці  або вокальні ансамблі у складі до 6 осіб.

Інфоцентр фестивалю знаходиться в бібліотеці К. А.Тімірязєва (Соборна, 73) Там можна придбати квитки та отримати вичерпну інформацію про захід

Вартість квитків. До 9 і 16 вересня діятимуть спеціальні акційні ціни на квитки: до 9 вересня – знижки до 33 % на всі концерти фестивалю. До 16 вересня – знижки до 17 % на всі концерти фестивалю.

Придбати квитки на концерти можна як в онлайн режимі так і в касах.