Вони стали відкриттям Rochester Jazz Festival у Нью-Йорку! А 22 вересня дадуть джазу у Вінниці

Унікальний сплав віртуозності й гумору та запальний energetic neo-bop,

який скорив світ, чекає вінничан та гостей міста на концерті знаменитого австрійського джазового тріо Mario Rom's Interzone, яке вперше виступить в Україні у рамках ХХІІІ міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2019.

- Будь-яку сцену, на яку піднімаються Mario Rom's Interzone, вже з перших секунд вони наповнюють такою неймовірною музичною енергією, що здається, ніби грає не тріо, а квартет або навіть квінтет. «Три кити», на яких тримається музика цієї унікальної групи – це імпровізація, спонтанність і живе спілкування на сцені: як між собою, так і з глядачами, - розповідає продюсер VINNYTSIA JAZZFEST, заслужена артистка України Ірина Френкель. – Цікаво, що уперше в поле зору світової джазової публіки Mario Rom’s Interzone потрапили на знаменитому Rochester Jazz Festival у Нью-Йорку. Їхній виступ був настільки шаленим, що вимогливі американські критики одразу визнали його найбільш видовищним і захоплюючим на фестивалі. З тих пір кожний, хто намагається розповідати й писати про музику Mario Rom's Interzone, використовує незліченну кількість найвищих ступенів захвату та найтепліших епітетів. І ми надзвичайно щасливі, що 22 вересня завдяки підтримці наших постійних партнерів - Австрійського культурного форуму у Києві – цей дивовижний колектив з ексклюзивною програмою виступить на VINNYTSIA JAZZFEST-2019.

 

Девіз Mario Rom’s Interzone: «Все дозволяється!» Неперевершений трубач Маріо Ром, контрабасист Лукас Кранцельбіндер і барабанщик Херберт Піркер грають джаз на 180% і невтомно дивують своїми імпровізаціями, спонтанністю на грані музичних прозрінь, віртуозністю й тонким музичним гумором.

 

 

На концертах музиканти викладаються так, начебто саме їхня життя залежить від того, наскільки потужним буде наступне соло. Прямо на сцені вони щоразу заново створюють власні музичні правила, роблячи кожний концерт неповторним.

Музиканти вільно переходять від хард-бопу до авангарду або фанку, майстерно жонглюючи стилями. Свінг, грув, драйв, різкі зміни темпу й розміру – все це є у музиці Mario Rom’s Interzone.

Учасники проекту багато гастролюють по світу: Європа, Мексика, Аргентина, Південна Африка, Марокко, Туніс, Катар, Китай, Ізраїль, США – це тільки частина тих місць, де джазмени шукають і знаходять натхнення для творчості. Будь-то неповторні живі виступи, після яких публіка вкрай неохоче відпускає музикантів, раз за разом повертаючи їх грати на біс. Або запис студійних альбомів, яких у дискографії тріо на сьогоднішній день рівно три.

Кожний з дисків має промовисту назву, якнайкраще розкриваючи не тільки музичну, але й життєву філософію австрійців.

Дебютну пластику «Ніщо не є правдою» (Nothing Is True) тріо випустили у 2012 році. Три роки потому світ побачило її логічне продовження – альбом «Все дозволено» (Everything Is Permitted, 2015). А завершив імпровізаційну трилогію диск «Істину споживати просто» (Truth Is Simple To Consume, 2017).

Якщо згадати, що сама назва тріо Interzone – відсилання до однойменного збірника розповідей культового письменника біт-покоління Вільяма Берроуза, стає ясно – за кожною зіграною учасниками ансамблю нотою є прихований зміст, який слухачеві пропонується розгадати під час концерту.

 

Виступ Mario Rom's Interzone у рамках VINNYTSIA JAZZFEST-2019 відбудеться 22 вересня о 19.00 у концертній залі по вул. Театральна, 15.

Зараз і ще протягом тижня діятимуть знижки на квитки на усі події фестивалю.

До вечора 13 вересня ( до 20:00) квиток на концерт Mario Rom's Interzone можна придбати усього за 60 гривень.

Квитки продаються на сайтах www.jazz.vn.ua, http://bilet.vn.ua і http://afisha.vn.ua, а також у касах «Афіша Вінниці» у «Магігранді» (10.00-21.00), «Універмазі», театрі ім. Садовського (13.00-19.00), Вінницькій обласній філармонії, тур-клубі «Бідняжка» та «Вінницькій Вежі».

Інформаційний центр джазового фестивалю працює за адресою: вул. Театральна, 15 (1 поверх).