Вперше за 24 роки проведення VINNYTSIA JAZZFEST пройде у онлайн-форматі

Шановні глядачі!

VINNYTSIA JAZZFEST має дві новини:

 

1. У зв'язку з тим, що у Вінниці продовжується зростання захворюваності на COVID-2019: у вівторок було 35 випадків захворювання, у середу - 58.

2. Цьогорічний XXIV міжнародний джазовий фестиваль входить у історію!

Вперше за 24 роки VINNYTSIA JAZZFEST  буде проведений виключно у онлайн.

Попри такий формат – без глядачів у залі - всі зірки VINNYTSIA JAZZFEST -2020 приїдуть і наживо гратимуть у Вінниці, створюючи ексклюзивний музичний продукт найвищого ґатунку саме для вас.

Професійні записи концертів будуть опубліковані на офіційному Youtube-каналі VINNYTSIA JAZZFEST.

Відтак - усі шанувальники джазової музики Вінниці, України та світу у будь-який зручний час зможуть побачити, послухати та крізь екран відчути найпотужнішу силу головної музики свободи та позитиву – джазу! Зіграного у Вінниці і увічненого для вас!

Вже зараз підписуйтесь на Youtube-канал VINNYTSIA JAZZFEST - https://www.youtube.com/user/pvt286032

Починаючи з суботи, 26 вересня, там вас чекають відеозаписи концертів найвищої якості таких геніїв джазової музики, як син легендарної Елли Фіцджеральд Рей-Браун-молодший (США), «посол польського джазу у світі» Артур Дуткевич, швейцарський піаніст-віртуоз Лоран Ніку, наші українські гордості: Закус-Донцови-Фролов Квартет, Тріо Олексія Петухова з Одеси і майстри а капела ManSound.

А також не забудьте взяти участь у проекті креативних музичних коворкінг-зустрічей зі світовими зірками джазу «Джазові сніданки»!

26 та 27 вересня з 9.30 до 13.00 на «Джазових сніданках» вас чекає невимушене спілкування та практичні рецепти успіху всесвітньовідомих джазменів України, Польщі, Швейцарії і США.

У суботу, 26 вересня, своїми професійними секретами з вами поділяться:

* Ігор Закус (Україна, бас-гітара) - видатна постать українського джазу, кращий бас-гітарист України, композитор, викладач, продюсер, учасник багатьох українських та європейських проектів

* Тріо Олексія Петухова (Одеса) - славетне тріо, що завжди дивує мозаїкою неперевершеного таланту і драйву

* Рей Браун-молодший (США, вокал) – неперевершений джазовий і блюзовий співак, син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд і одного з найвидатніших контрабасистів світу Рея Брауна

У неділю, 27 вересня:

* Артур Дуткевич (Польща, фортепіано) - один із найкращих джазових піаністів і композиторів Польщі, музикант-легенда

* Лоран Ніку (Швейцарія, фортепіано) - неординарний піаніст-віртуоз, імпровізатор і композитор

* майстри а капела зі світовою славою – незрівнянний вокальний бенд «ManSound» (Україна).

«Джазові сніданки» пройдуть у онлайн-форматі, тому усім, хто бажає взяти участь у проекті, потрібно зареєструватися за google-формою на сайті http://snidanky.jazz.vn.ua й отримати підтвердження реєстрації та посилання на ZOOM-сніданки.

ВСЕ БУДЕ ДЖАЗ!