ЗАЯВА-ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

ВІДВІДУВАЧА XXV ЮВІЛЕЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ

«VINNYTSIA JAZZFEST 2021»

Я,_________________________________________________________________________________________________________,

Мешкаю за адресою:_________________________________________________________________________________________.

З об’єктивних причин не можу надати документальну інформацію про те, що я вакцинований(а) повністю двома дозами вакцини проти COVID-19  чи вакцинований(а) однією дозою вакцини проти COVID-19 або перехворів на COVID-19, згідно вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України №954 від 13.09.2021р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677»

Повідомляю, що за останні 24 години у контакті з інфекційними хворими не був(ла), підвищення температури та катаральних проявів не спостерігалось.

Про наслідки надання неправдивої інформації попереджений(а).

Зобов’язуюсь протягом концерту(вистави) знаходитись у засобах індивідуального захисту (респіраторна маска) класу FFP3 та зняти їх по завершенні заходу поза приміщенням.

Повністю розумію наслідки своїх дій та гарантую відсутність претензій на адресу організаторів мистецького заходу.

Дата                                                                                                Підпис