Жіночий квартет O.N.E.

Знаменитий  польський колектив, історія та стрімкий злет якого розпочався у 2015 році. 

Найбільш відомі виступи колективу:

2018 рік – участь у фіналі фестивалю «Industriada» – гігантське мультимедійне шоу Kobiety Grają Industrię, що відбулося на шахті у Рибнику. 

2019 рік - відзнака на жіночому джазовому фестивалі у Гдині та спеціальна нагорода на джазовому фестивалі Крокус у Єленя -Гурі.

Учасниці колективу:

Домініка Русиновська (скрипка) є півфіналісткою міжнародного джазового конкурсу Conad у Болоньї (разом з квартетом DRAG) та посіла третє місце на джазовому фестивалі Novum. У 2016 році стала першою жінкою-полькою, яка вийшла у фінал Міжнародного конкурсу імені Збігнєва Зайферта, де також отримала приз глядацьких симпатій.

Пауліна Атманська (піаністка та композиторка) є володаркою третьої премії Міжнародного конкурсу B-джазу у Бельгії (2016), першої премії на джазовому фестивалі Getxo (2015), другої премії Міжнародного конкурсу джазових композицій (2016) та Спеціальної премії Польської джазової асоціації (2019).

Каміла Драбек (контрабасистка і композиторка) - переможниця конкурсу джазових фонографічних дебютів 2019 року. Її творчість включає альбом «Музика Найвна»(Naïve Music, пер. MG), що записаний разом із власною групою Tercet Kamili Drabek (Тріо Каміли Драбек). Альбом був номінований на премію Fryderyk 2020 у категорії «Найкращий дебют».

Патриція Вибранчик (ударні) закінчує останні роки навчання на джазовому факультеті Державного музичного училища імені Фридерика Шопена у класі Кшиштофа Градзюка.