Ahimsa

Ahimsa – індоєвропейський ф’южн
виступ - 22 вересня 18:30

Тріо, що складається з мюнхенського гітариста та двох музикантів з Індії, сформувалося у 1999 році, коли Маттіас Мюллер познайомився з південно-індійським скрипалем Нейвелі Радхакрішна. Знайомство переросло у дружбу, взаємне захоплення та, зрештою, музичне партнерство. Пізніше до них приєднався перкусіоніст Удай Мазумдар.
Гітарист, композитор та аранжувальник Маттіас Мюллер отримав класичну музичну освіту, брав участь у різноманітних музичних проектах та писав музику для кіно та телебачення. Зацікавившись культурою та музикою Індії, він захопився вивченням музики Південної Індії та отримав можливість музикувати з найвидатнішими індійськими виконавцями нашого часу. Нейвелі Радхакрішна має ступінь Магістра індійської музики та грає на скрипці з дитинства. У віці 13 років він став кращим скрипалем Південної Індії та отримав престижну нагороду. Він – універсальний скрипаль, що добре грає як класику, так і джаз. Його інструмент – рідкісна подвійна стереоскопічна десятиструнна скрипка, з двома грифами та одним смичком. Незвичний стиль та імпровізаційна винахідливість Радхакрішни високо цінується такими майстрами як Раві Шанкар, Аннушка Шанкар, Джон Маклафлін. Він виходив на сцени Концертного залу Діснея у Лос-Анджелесі та Карнегі-хол у ​​Нью-Йорку. Третій член колективу, Удай Мазумдар, грає на табла, найбільш популярному перкусійному інструменті Індії. Він був учнем самого Раві Шанкара.
Ahimsa перекладається з санскриту як „ненасильство” та „співчуття до всього живого”. Гурт Ahimsa, який у різний час мав у своєму складі до шести музикантів, випустив два альбоми, які були добре прийняті у світі. Звучання тріо – це неординарне і барвисте поєднання, автентичних інструментів та європейської гітари, індійських мотивів та експресії джазу.