Infiltrators (Литва)

Infiltrators (Литва). Жанр: експериментальний джаз, фрі-джаз

Тріо "Infiltrators" це більше, ніж просто джаз. Кожен музикант цього чарівного колективу, більше, ніж джазовий музикант. Спроба загнати їх музику в рамки якогось визначеного жанру, означатиме для слухача втрату шансу випробувати на собі той нескінченний музичний простір, який можна почути зараз у кожному звукові тріо.
Це злиття експериментальної музики, вільного джазу, ембієнту і просто чогось незрозумілого, що важко ідентифікувати, так само важко, як дати визначення творам мистецтва, що народжуються з безсловесного простору.
Блискучий барабанщик, перкусіоніст Аркадій Гоцман, перфекціоніст із саксофоном Ян Максимович і, мабуть, кращий литовський клавішник Дмитро Голованов зустрілись не лише заради вибудовування нового музичного концепту, або виникнення простого джазового тріо, не задля шокування вибагливої публіки. Вони зібрались для того, щоб розтрощити на друзки всі первинні кліше, стереотипи, або очікування від джазового концерту. Всі шаблони розвалюються перед лицем гармонії, що народжується з імпровізації тут і зараз.
Музичні гурмани оцінюють їх як вишукані ласощі. Публіка відчуває все таїнство народження музики, споглядаючи за трьома віртуозами. І ось слухач почувається все більше невід'ємною частиною цього світу, ніж простим спостерігачем. Всотуйте в себе цю музику.