Проект «Монюшко по-джазовому»

Жанр: польський джаз
Учасники проекту:
Квартет Міхала Кобоєка (Польща) у складі: Міхал Кобоєк (саксофон), Пшемислав Кучиньскі (ударні), Бартош Степень (бас), Марта Собчак (електропіаніно)
Вокальний ансамбль «Voxcellence» (Польща)

«Монюшко по-джазовому» - це неординарний і надзвичайно цікавий спільний проект Квартету Міхала Кобоєка та майстрів а-капела «Voxcellence», який був створений у рамках святкування «Року Станіслава Монюшка» з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження геніального польського композитора.
Один з найкращих польських саксофоністів молодої генерації Міхал Кобоєк та його колектив по-новому аранжували пісні Станіслава Монюшка, зібрані у збірнику «Домашні піснярі» («Śpiewnik domowe»).
На концерті неповторне поєднання класичної форми творів із блискучою джазовою імпровізацією стане черговим доказом, що творчість Великого Монюшки – невичерпне джерело натхнення для сучасних артистів.
На VINNYTSIA JAZZFEST-2019 його пісні зазвучать по-новому, подарувавши кожному присутньому незабутні емоції та чимало відкриттів!

Про учасників проекту
Міхал Кобоєк – віртуозний польський саксофоніст та композитор, автор музики до багатьох художніх фільмів та серіалів.
Закінчив джазове відділення Музичної професійної школи ім. Ф.Шопена у Варшаві.
Концертну діяльність розпочав у другій половині 90-х років, як співзасновник та учасник багатьох музичних колективів, зокрема, Funky Four, Tootsie, Swingowa Orkiestra Deta Ulicy Piotrkowskiej, Copro Combo, Fiesta Loca. Також є співзасновником групи Medicus Band.
Співпрацював з багатьма польськими та закордонними музикантами, зокрема, з такими виконавцями, як Мачек Стшельчик, Кшиштоф Сцеранскі, Міхал Урбаняк, Уршула Дудзяк, Войтек Піліховскі, September, In Grid, Роберт Дженсон та група Varius Manx.
Пише багато музики до художніх фільмів та серіалів, найбільш відомі з них: польський серіал «FAŁSZERZE. POWRÓT SFORY» (2006) та комедія «Суперпродукція» (2002). Також є автором музики для вистав «Dzieci z Bullerbyn» (Teatr Baj Pomorski у Торуні) і «Dla Jennifer» (Teatr Szwalnia у Лодзі).
Лауреат багатьох музичних конкурсів. Визнаний найкращим музикантом міста Лодзь у 2000 році, у 2007 році спільно з групою Mainstreet Quartet отримав І премію на «Krokus jazz festiwal» та на фестивалі Jazz festival «Bielska Zadymka Jazzowa 2009».
У 2007 році записав партію для саксофону до альбому польської групи NOT і випустив сольний альбом під назвою «My first time».
На початку 2008 року записав партію для саксофону до декількох композицій для альбому групи Cool Kids of Death «AFTERPARTY».
У 2016 році випустив свій другий авторський альбом «The Outside».
Написав музику для інтернет-сторінки L’OREAL POLSKA. Створив музичне оформлення для інтернет сторінок книги «TUNELE».

Voxcellence – неповторний вокальний ансамбль, художнім керівником якого є Міхал Бараньскі. Більшість учасників групи є співаками Verdiana Theater Choir Великого театру у м. Лодзь.
На кожному концерті учасники Voxcellence вражають добірністю сильних голосів, блискучою виконавською майстерністю та високим професіоналізмом.