Jazzy Latin Groove B & W (Ізраїль, ПАР, Ямайка)

Жанр: latin groove
Склад: Доріт Горен (вокал), Рой Янг (вокал), Алекс Горен (саксофон), Гладвін Машоко (ударні), Олександр Слуцький (клавір), Валерій Ліпец (контрабас)

     «Jazzy Latin Groove B & W» - ексклюзивний проект світових зірок джазу, створений спеціально для фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2019!
      Готуйте серце до феєрверку емоції! Адже всі глядачі стануть свідками унікальної всесвітньої прем’єри!
     Під час єдиного концерту в Україні на одній сцені виступлять легендарні джазові музиканти, чиї імена скорили весь світ: незрівнянна ізраїльська джаз-діва Доріт Горен та король блюзу й r & b Рой Янг із Ямайки, неперевершений саксофоніст Алекс Горен (Ізраїль), видатний піаніст та композитор Олександр Слуцький, віртуозний контрабасист Валерій Ліпец та культовий барабанщик Гладвін Машоко з Південно-Африканської Республіки, який довгий час грав у складі колективу Тіни Тернер!
      Зірки першої величини + гарячий latin groove!
     Шалена суміш виняткової виконавської майстерності, колориту одразу трьох країн і неймовірної музики - одного з найбільш запальних жанрів джазу з латиноамериканськими ритмами, що базується на кубинській популярній танцювальній музиці, включаючи босса-нову і самбу!
Виступ фантастичного секстету Jazzy Latin Groove B & W на 100 % запам’ятається усім на все життя!
Пориньте у дивовижний чорно-білий світ шалених імпровізацій та джазового драйву!

Про учасників проекту
     Доріт Горен (вокал) – талановита ізраїльська співачка, яка вже понад 40 років виступає по всьому світу як сольно, так і з багатьма всесвітньовідомими зірками.
     Співочу кар’єру розпочала у 1977 році після участі у дитячому фестивалі у Тель-Авіві, де завоювала третє місце.
Знаючи понад 15 мов, Доріт Горен блискуче проявляє себе у різних музичних стилях - від джазу, r & b та соулу до року, латинської музики й чуттєвих балад.
Виступала з Ларою Фабіан, Маті Каспі, Gipsy Kings, джазовим саксофоністом та композитором Борисом Гамером та багатьма іншими.
Вже понад 18 років створює неповторні концертні програми та проекти разом зі своїм чоловіком – видатним саксофоністом Алексом Гореном, а також багато гастролює по світу зі своїм гуртом «Black & White» (B & W).

     Рой Янг — легендарний ямайський виконавець соулу, блюзу та r & b, який назавжди вписав своє ім'я в історію музики.
Народившись на Ямайці у бідному селі у хатинці, де не було ні водопроводу, ні електрики, він зумів здобути світове визнання. Його глибокий і хвилюючий голос, дивовижні авторські композиції, а також r'n'b-версії джазових стандартів улюблені і відомі у всьому світі!
     Музичне становлення Роя Янга пройшло у Великобританії, куди він у 10 років переїхав разом із батьками. На професійній сцені опинився у 15 років. Виступав із самим Реєм Чарльзом, був близьким другом Марвіна Гея і Рінго Старра з The Beatles, грав у складі оркестру «Амерікен Біг-Бенд», співпрацював із Джеймсом Брауном, Петом Ріццо й іншими світилами світового ритм-енд-блюзу й джазу.
Рой Янг об'їздив з концертами всю Земну кулю і є постійним гостем найпрестижніших фестивалів.
Його дивовижний блюзовий альбом «Memphis» у США визнаний одним із кращих зразків жанру. Загалом же у репертуарі артиста, крім чотирьох сольних платівок, уживається найбагатша палітра із кращих творів Рея Чарльза, Френка Сінатри, The Beatles та інших легенд музичного Олімпу. Ці пісні Рой подає під оригінальними аранжуваннями, не втрачаючи індивідуальності.
     Володіючи унікальним тембром, вибуховою енергетикою та глибоким чорним вокалом, Рой Янг виконує соул із теплотою, пристрастю і вражаючою пластичністю, як це роблять на його рідній Ямайці. А окремий його талант - неймовірна здатність «завести» залу з перших нот. На концертах цього співака співають навіть ті, у кого немає ні голосу, ні слуху! Заряджаючи усіх своєю всепоглинаючою харизмою, Рой уміє знайти ключ до будь-якої аудиторії! Кожний його концерт стає дійсно незабутнім шоу.

     Алекс Горен (саксофон) – знаменитий ізраїльський джазовий саксофоніст, композитор та музичний продюсер.
     Народився у м. Вінниця. У 10 років з родиною переїхав до Ізраїлю. Навчався у Музичній консерваторії у Акшелоні, а отримавши безкоштовну стипендію на навчання у США, навчався у легендарного Девіда Бекера в Індіанському університеті.
     По завершенні навчання повернувся до Ізраїлю, де вчився у легендарного джазового саксофоніста Бориса Гамера у Єрусалимській академії.
     Будучи надзвичайно талановитим та обдарованим саксофоністом, Алекс Горен з різними проектами активно гастролює по всьому світу, особливо часто виступаючи у Нью-Йорку, Парижі, Ніцці та містах Бельгії.
     Виступав на багатьох найпрестижніших фестивалях, включаючи Jazz&Blues festival у Сент-Луїсі (США), Summer Jazz у Вебстері, Jerusalem Jazz festival.
Грає джаз, groove, фанк, рок, соул, r&b, блюз, латинський джаз, авангард.

     Гладвін Машоко (ударні) – культовий барабанщик, композитор та продюсер з Південно-Африканської Республіки.
     Навчався у музичній академії у Йоганнесбурзі. Переможець конкурсу Gilbey’s Africa Jazz з групою McCoy Mrubat Brotherhood, де виступав з гітаристом Джиммі Дладлу.
У складі групи Dr Victor Opening Act гастролював у багатьох країнам світу, зокрема, у концертному турі «Wildest Dreams Tour» з Тіною Тернер (1996), «Evolution Tour» з Глорією Естефан (1997), «The Velvet Rope Tour» з Джанет Джексон (1998).

     Олександр Слуцький (клавір) – віртуозний ізраїльський піаніст та композитор, який успішно виступає у багатьох країнах, граючи джаз, блюз, фанк, r & b та рок.
     Був учасником фестивалю на Червоному морі, а також працював піаністом у відомій ізраїльській передачі «7.40». За участю відомих зірок ізраїльського джазу випустив диск власних композицій «Romantic Moments».
Багато співпрацює із найвідомішими джазовими виконавцями, зокрема, виступав з легендарним французьким джазовим скрипалем Дідьє Локвудом та «королем циганської скрипки», угорцем Робі Лакатош.

     Валерій Ліпец (контрабас) – відомий ізраїльський музикант та композитор.
Закінчив Академію музики по класу контрабасу. Грає джаз, r & b, соул, фанк, модерн джаз. Співпрацює з багатьма відомими музикантами, зокрема, зі знаменитим джазовим піаністом Леонідом Пташкою, «Michel Sajrawy band», світовими легендами Бенні Голсоном та Джо Ловано.
Виступав на багатьох фестивалях у Європі та країнах Ближнього Сходу, включаючи «Eureka California (USA) Redwood Coast Dixsieland jazz Festival», Leipzig Jazz Festival, Джазовий фестиваль «PORI» у Фінляндії, RED SEA Eilat Jazz Festivals.