MANSOUND (Україна) з ювілейною програмою до 25-річчя

Склад: Юрій Роменський (тенор), Вілен Кільченко (тенор), Володимир Трач (тенор), Артем Банар(тенор), Михайло Вандаловський (баритон), Рубен Толмачов (бас).

Жанр: а капела/джазові стандарти

Справжній акапельний вибух 27 вересня о 20.00 на концерті-закритті VINNYTSIA JAZZFEST-2020 влаштують зірки зі світовою славою - вокальний бенд ManSound!

Глядачів чекають незабутні відкриття і щохвилинні здивування, адже для мегапотужних голосів учасників ManSound немає нічого неможливого!

ManSound - це «вокальне 3D»! Шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр, вражаючи надзвичайним поєднанням професіоналізму та чоловічого шарму. Кожен виступ ManSound дарує глядачам неймовірну естетичну насолоду і бурю емоцій. Слова не в силах передати той потік енергії, рівень майстерності та яскравість, неповторність подачі будь-якого твору їхнього величезного репертуару. Вони співають глибоко, чисто, щиро, якісно та об'ємно.

На фестивалі ManSound презентують грандіозну ювілейну програму до 25-річчя на сцені! Це буде унікальне вокальне шоу з «фірмових» і абсолютно нових композицій, які колектив підготував на честь знаменної події - від джазових стандартів, всесвітньовідомих любовних балад, рок-н-рольних хітів, безсмертної класики і перлин української народної пісні.

«Національний культурний бренд міжнародного значення», «Гордість України», «Кращий вокальний склад колишнього СРСР», «Взірець вітчизняного мистецтва», «Виробники овацій», «Неймовірна «шістка» - як тільки преса й шанувальники не називають ManSound.

«Вокальний оркестр» почав свій тріумфальний шлях у 1994 році завдяки талановитому аранжувальнику і композитору Володимиру Міхновецькому. Його мрія - вивести український вокальний колектив на світову сцену - відбулася.

З успішними гастролями ManSound побували у десятках країн на трьох континентах, взяли участь у більше, ніж 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська, а кожний із десяти альбомів групи номінувався на Contemporary A cappella Recording Awards («акапельний Оскар»).

У багажі досягнень колективу: номінація «Краща вокальна група» у рамках All American Entertainment Awards (2001, Бренсон, США), Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total (2002, Грац, Австрія), нагорода «Showbiz Award» за «Кращу джазову групу України» (2005).

Для участі у знаковому фестивалі Lionel Hampton Jazz Festival (США) музиканти неодноразово запрошувалися особисто самим Лайонелом Хемптоном. Король свінгу, що грав з Луї Армстронгом і Еллою Фіцджеральд, настільки був вражений талантом ManSound, що сказав: «Вони по-справжньому співають!»

У 2006 році ManSound записали свій варіант гімну України у джазовому аранжуванні. У записі брали участь Євген Філатов (The Maneken) і державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна». 2007 року група виконала гімн у прямому ефірі Першого національного каналу на відкритті та закритті святкування Дня незалежності України на головній площі столиці.

У січні 2011 року ManSound представили Україну на презентації «500 днів до Євро-2012», яка відбулася у будівлі Європарламенту у Брюсселі. Крім колоритних українських мелодій і світових хітів, група також виконала власну версію гімну «Євро-2012».

Сьогодні ManSound - всесвітньовідомі живі класики! Шість голосів, знайомих сотням тисяч шанувальників у всьому світі: тенори Юрій Роменський, Вілен Кільченко, Володимир Трач, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов - з найперших секунд підкорюють серця глядачів не лише найвищим професіоналізмом, а й своєю харизмою, почуттям гумору і відвертістю, адже на кожному концерті дуже багато спілкуються і взаємодіють із публікою.

Золотий фонд їхнього величезного репертуару - аранжування кращої музики у різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих спірічуелс до джазових стандартів.

Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожна пісня у їхньому виконанні набуває особливого музичного звучання – ці пісні дають незвичайний духовний підйом, потік енергії і заряджають святковою атмосферою на цілий рік.