Тріо Олексія Петухова

Олексій Петухов – представник одеської джазової школи, один із лідерів джазового співтовариства Одеси, талановитий аранжувальник, композитор, продюсер і справжній романтик сучасного джазового фортепіано.

Коли говорять «одеський джаз» – мають на увазі Олексія Петухова, який є одним із найбільш пізнаваних та затребуваних джазових піаністів України і на VINNYTSIA JAZZFEST-2021 виступить зі своїм славетним Тріо, що завжди дивує мозаїкою неперевершеного таланта і драйву.

Олексій Петухов закінчив Одеське музичне училище як джазовий піаніст та Одеську музичну академію як академічний піаніст. З тих пір бере активну участь у багатьох концертах і ​​джазових фестивалях в Україні, Литві, Болгарії, Німеччині, Франції та інших країнах.

У творчій біографії Петухова  – безліч цікавих проектів, як авторських, так і у співпраці з кращими імпровізаторами сучасної джазової сцени. Виступав з такими зірками, як Чанда Рул, Грейс Гарланд, Філо Машадо, власник «Греммі» Грегорі Портер, Кевін Махогані, Карл Фрієрсон, Аллан Харріс, Джейсон Браун, Ів Корнеліус, Бенні Бенак, Грегорі Бойд, Сіван Арбель, Джульєтт Келлі, In-Grid, Haddaway, Рейчел Террієн та багатьма іншими.

З 2000 року викладає фортепіано і джазову імпровізацію в Одеському коледжі мистецтв ім. Данькевича та є диригентом джазового оркестру Миколи Голощапова. У 2013 році став переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Master Jam Fest» (Одеса).

Концерти Олексія Петухова – це завжди велика подія, що поєднує тонку й глибоку лірику з повнофактурною яскравою міццю, запальними й різноманітними стильовими ритмами. Його імпровізації відрізняються мелодійністю, великою емоційною амплітудою і водночас – цілісністю, а його манера гри, настояна на класичному піанізмі, пронизана прекрасним романтичним початком, який ясно виражає себе у кульмінаціях соло неперевершеного одеського піаніста.