ShockolaD

один із найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.

Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму.

Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають в повітрі.

Музика, що передає енергетику, до якої музиканти доторкнулись безпосередньо в різних частинах світу.

Музика, що ламає кордони та поєднує людей і культури всього світу в одне ціле.

Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це ShockolaD.

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Литвинюк, які є його засновниками та ініціаторами. Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів.

Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків.

Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їхній концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією.

Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

На даний момент основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України, Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.

Дискографія: 2008 – «Number One», 2009 – «Покоси», 2010 – «ShockolaD. JazzBez + Jazz Kolo. Live», 2010 – «Щедрий вечір з добрим jazzom», 2012 – «WORLD», 2016 – «NOVA», 2018 – Bria Blessing & ShockolaD «IVASYUK»

Учасники фестивалів: «Jazz Bez» (Львів ), «Fliugery Lvova» (Львів ), «Metro Jazz» (Львів) «Jednist» (Київ), «Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie» (Краків, Польща), «Art Mashine» (Вільнюс, Литва), «Jazz Fest» (Суми), «XIX Festival of Ukrainian Culture» (Сопот, Польща), «Fortmission» (Львів), «Amiens Jazz Festival» (Ам’єн, Франція), «Mute Nights» (Одеса), «Ewropejski Stadion Kultury» (Жешув, Польща), «Alfa Jazz Fest» (Львів), «UA/PL Alternative Music Meetings» (Вроцлав-Львів), «Art Of Tolerance» (Євпаторія), «Фестиваль Партнерства» (Львів), «Cosmopolit Jazz Fest» ( Київ).