O.N.E. Quintet

O.N.E. Quintet - свіжий бриз жіночої енергії польської джазової сцени, знаменитий польський колектив, який дивує сучасним джазом, натхненним етно-музикою і хіп-хопом.

Історія та стрімкий злет неординарного колективу розпочався у 2015 році. Сьогодні O.N.E. Quintet мають шалений гастрольний графік і грають на найпрестижніших фестивалях Європи і світу. Зокрема, вразили всіх у фіналі фестивалю «Industriada» під час гігантського мультимедійного шоу Kobiety Grają Industrię на історичній шахті в Рибнику, стали одними з найяскравіших учасниць святкування сотої річниці набуття політичних прав польськими жінками, отримали відзнаку на жіночому джазовому фестивалі у Гдині і спеціальну нагороду на Krokus Jazz Festival у Єленя-Гурі, а торік стали фіналістками міжнародного конкурсу B-Jazz International Contest 2020, що проводиться у рамках знаменитого Leuven Jazz Festival у Бельгії.

Учасниці колективу:

Домініка Русиновська (скрипка) є півфіналісткою міжнародного джазового конкурсу Conad у Болоньї (разом з квартетом DRAG) та посіла третє місце на джазовому фестивалі Novum. У 2016 році стала першою жінкою-полькою, яка вийшла у фінал Міжнародного конкурсу імені Збігнєва Зайферта, де також отримала приз глядацьких симпатій.

Пауліна Атманська (піаністка та композиторка) є володаркою третьої премії Міжнародного конкурсу B-джазу у Бельгії (2016), першої премії на джазовому фестивалі Getxo (2015), другої премії Міжнародного конкурсу джазових композицій (2016) та Спеціальної премії Польської джазової асоціації (2019).

Каміла Драбек (контрабасистка і композиторка) - переможниця конкурсу джазових фонографічних дебютів 2019 року. Її творчість включає альбом «Музика Найвна»(Naïve Music, пер. MG), що записаний разом із власною групою Tercet Kamili Drabek (Тріо Каміли Драбек). Альбом був номінований на премію Fryderyk 2020 у категорії «Найкращий дебют».

Патриція Вибранчик (ударні) закінчує останні роки навчання на джазовому факультеті Державного музичного училища імені Фридерика Шопена у класі Кшиштофа Градзюка.