На VINNYTSIA JAZZFEST-2021 ви побачите, як міжнародний аеропорт перетвориться на джазовий хаб!

Почути найкращий джаз від українських та світових музикантів!

Закохатися у фантастичну атмосферу!

Відкрити нову Вінницю і побачити, як міжнародний аеропорт перетвориться на джазовий хаб!

З 1 по 3 жовтня зможуть всі на ювілейному XXV міжнародному джазовому фестивалі VINNYTSIA JAZZFEST-2021.

Срібний ювілей найстарішого джазового фестивалю незалежної України вражатиме величезною кількістю концертів, арт-проєктів та сюрпризів, сяючи для кожного, чиє серце починає битися сильніше, коли звучить головна музика свободи – Джаз!

Магія етноджазу і найсучасніші експериментальні тренди, соул і фанк, золоті стандарти і блюз, яскравий польський і фірмовий американський джаз – глядачів чекає музика на будь-який смак!

А в унікальному «Джазовому порту» можна буде відчути себе у справжньому «порталі часу» й побачити, як від 90-х до сьогодні зароджувалась і розвивалась джазова музика у Незалежній Україні.

— Всі разом ми увійдемо в історію! Аеропорт «Вінниця» стане першим міжнародним аеропортом в Україні, на території якого пройде міжнародний джазовий фестиваль. Там, де була зала очікування, 2-3 жовтня з’явиться сцена і глядацька зала з розкішним панорамним видом на злітну смугу, — розповідає директор VINNYTSIA JAZZFEST, заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков . — А при вході всіх глядачів-пасажирів чекатиме атмосферна реєстрація на концертні рейси, «Джазове Duty Free» з раритетними дисками, платівками і сувенірами, багато креативних арт-просторів і зона відпочинку, де за запашною кавою, джазовими напоями і смаколиками всі зможуть поділитися яскравими враженнями, які неодмінно подарує ювілейний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST.

VINNYTSIA JAZZFEST-2021 – дійсно Must See & Must Feel цієї осені!

— Срібний VINNYTSIA JAZZFEST має підназву «Джазовий порт». Така гра слів: «порт» — «портал», тобто — перенесення у часі, — розповідає продюсерка VINNYTSIA JAZZFEST, заслужена артистка України Ірина Френкель. — Завдяки підтримці Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму, Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, обласної та міської влади на чолі з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим й усіма партнерами, програма і склад зіркових учасників фестивалю дуже потужний! – зазначає продюсерка VINNYTSIA JAZZFEST, заслужена артистка України Ірина Френкель. - Кожний концерт не буде схожим на попередній! Різні жанри та різні емоції зіллються у феєричну палітру відчуттів, що зігріють і запалять серце кожного глядача.