Головні події фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021

XXV Міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST святкує срібний ювілей та запрошує всіх шанувальників джазу у незабутній «Джазовий порт»!

Новаторська концепція, виняткові проєкти і ексклюзивні концерти кращих джазменів України та світу!

З 1 по 3 жовтня на ювілейному VINNYTSIA JAZZFEST-2021 будуть надзвичайні враження!

* На грандіозному відкритті 1 жовтня о 19:00 у Вінницькому театрі імені Садовського глядачів чекає феєрія бродвейського мюзиклу «Сімейка Аддамсів» литовських постановників і Національної оперети України.

* 2-3 жовтня у Вінницькому аеропорту 7 ексклюзивними концертами вражатимуть кращі джазові музиканти України, Ізраїлю, Польщі, Нігерії, Анголи, Гани і США: Лаура Марті і JAZZ in KYIV BAND, Shockolad & Dana Vynnytska, Дарек Рубіновський і O.N.E. Quintet, Тріо Олексія Петухова, Роберт Анчиполовський, Оксана Славна, OLD FASHIONED BAND, Рей Браун-молодший і Тріо Андрія Арнаутова.

* З проєктом «Телепортація» дебютує Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд, що був створений у рамках проєкту «Джазова Не Школа» програми NORD Українського культурного фонду.

* У холі Вінницької міської ради та у аеропорту триватимуть фотовиставки раритетних світлин «Джазова Україна» і «Джазові емоції Вінниці».

* У новаторському коворкінг-проєкті «Джазові сніданки» всі бажаючі зможуть дізнатися секрети успіху українських музикантів та  зірок світового джазу під час невимушеного спілкування за філіжанкою кави.

* Традиційно напередодні фестивалю нові таланти й імена відкриє IX Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців на призи Вінницького міського голови.

* А особливо важливою подією фестивалю стане презентація першої «Ретроспективи українського джазу». У короткометражних фільмах та виданні, що вийде українською та англійською мовами, буде відтворено хронологію становлення джазової музики в Україні за всі 30 років незалежності України. Партнери проєкту: Український інститут, Український центр культурних досліджень і Jazzography in UA.

 

 

XXV міжнародний джазовий фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2021 реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.

За підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, Вінницької міської ради, Вінницької обласної державної адміністрації та за особистого сприяння Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Головний організатор – ГО «Інститут культурної політики».

Генеральний інформаційний партнер – «20 хвилин».

Національний інформаційний партнер – Media Light Group.