Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд і «Телепортація» зірвали овації на VINNYTSIA JAZZFEST-2021

2 жовтня у рамках ювілейного XXV міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021 відбувся перший концерт Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду, після якого всі глядачі аплодували, стоячи!

На створення концертної програми «Телепортація» у молодих музикантів було два місяці онлайн-репетицій і всього три дні – на зіграність наживо у Вінниці. І з непростою поставленою задачею вони справилися на відмінно!

Довели, що є джазовою надією України, що заслуговує гастролей по всьому світу!

Протягом концерту усі разом і кожен окремо вражали віртуозністю та зіграністю!

Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд був створений влітку 2021 року у рамках проєкту «Джазова Не Школа» програми NORD Українського культурного фонду.

Музичний керівник і диригент – Євген Попель (Вінниця, Україна).

Багато зусиль у підготовці бенду доклали зіркові ментори: всесвітньовідомий саксофоніст Роберт Анчиполовський (Ізраїль) та славетний український піаніст і композитор Олексій Петухов (Одеса, Україна).

А безпосередньо на фестивалі VINNYTSIA JAZZFEST-2021 учасники бенду виступили зі знаменитими співаками Реєм Брауном-молодшим (США) і Оксаною Славною (Вінниця, Україна).

До складу бенду увійшли найкращі джазові музиканти віком до 27 років з Одеси, Харкова, Дніпра, Херсона, Києва, Львова, Чернівців, Черкас, Полтави, Хмельницького, Кривого Рогу, Сєвєродонецька, Пироговичів, с. Товтри, Могилів-Подільського і Вінниці.

У мистецькій резиденції «Джазова Не Школа» протягом кількох місяців учасники співпрацювали з іменитими професійними джазовими музикантами.

Під час роботи «Джазової Не Школи» були продемонстровані нові підходи західних музикантів для передачі досвіду і майстерності, за допомогою яких має розвиватись творча особистість, яка здатна на створення мистецького продукту. 

Перший Всеукраїнський молодіжний сесійний джазовий бенд – це потужний крок щодо створення постійно діючої платформи для молодих джазових музикантів, у рамках якої відбуватимуться постійно діючі музичні резиденції за участю зірок українського і світового джазу.

Результатом музичних резиденцій є підготовка ексклюзивних джазових концертних програм для участі у міжнародних фестивалях та гастрольних турне по Україні і за кордоном.

Для ювілейного фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021 «ДЖАЗОВИЙ ПОРТ» молоді джазові музиканти приготували яскраву концертну програму «Телепортація», яка являє собою поєднання енергії джазових епох. Це синергія молодості та зірок джазу. Саме у цій взаємодії народжується нова джазова генерація України.

Завдяки підтримці Українського культурного фонду ми отримали змогу не лише об'єднати різні епохи. Ми об'єднуємо Україну, зібравши молодих джазових виконавців зі всіх куточків держави, що у подальшому обов'язково вплине на формування джазового ринку та його інтеграції у світовий культурний простір.

Вітаємо всіх учасників Всеукраїнського молодіжного сесійного джазового бенду:

Баглюк Даниїл, м. Черкаси

Балабан Єгор, м. Кривий Ріг

Баранцев Андрій, м. Дніпро

Борисов Олексій, м. Сєвєродонецьк

Василенко Михайло, м. Київ

Галичанський Влад, м. Чернівці

Гопак Михайло, м. Вінниця

Гончаренко Дмитро, м. Пироговичі, Київська область

Зубішин Микита, м. Сєвєродонецьк

Луник Ігор, с. Товтри, Чернівецька область

Максимович Марк, м. Кривий Ріг

Назірова Сабіна, м. Харків

Олійник Олександр, м. Полтава

Островерх Артем, м. Харків

Панасюк Володимир, м. Вінниця

Приймак Владислав, м. Вінниця

Рижак Полліанна, м. Хмельницький

Рибак Герман, м. Дніпро

Сапожніков Станіслав, м. Могилів-Подільський

Сафар'янс Єлизавета, м. Вінниця

Селіханович Артем, м. Одеса

Черниш Софія, м. Одеса

Фоторепортаж – Дмитра Данкевича.

Відеорепортажі з концерту на VINNYTSIA JAZZFEST-2021 дивіться за посиланнями:

https://www.facebook.com/suspilne.vinnytsia/videos/894250617873048

https://www.facebook.com/snidanky.jazz/videos/3630426340393882

https://www.facebook.com/snidanky.jazz/videos/1712018905855270

https://www.facebook.com/snidanky.jazz/videos/196921439222300

https://www.facebook.com/snidanky.jazz/videos/385772369805677

https://www.facebook.com/snidanky.jazz/videos/600622310959954