Джазові експерименти та вундеркінда-ударника побачили вінничани у другий день «Vinnytsia jazzfest» (відео)

Грузинський квартет «CONFUSION» розпочав дарувати джазовий настрій вінничанам у суботу, 24 вересня, - у другий день «Vinnytsia jazzfest-2016».

У складі колективу 15-річний Гіоргі Капанадзе. На запитання, чи справді юний ударник такий талановитий, як про нього говорять, називаючи вундеркіндом, музиканти відповідають: аж занадто талановитий.

Хлопець розповідає, що за барабани вперше сів, коли йому було 11, а вже за рік дивував глядачів зі сцени. Вражені барабанним соло Гіоргі були й гості «Vinnytsia jazzfest». Після виступу дорослі учасники квартету Звіад Тінікашвілі, Леван Русіа та Зура Астамадзе підняли тост (якщо так можна нзвати побажання за стаканом американо) за Вінницю:

    Настрій у вас відразу стає позитивним, тому що ви самі нйпозитивніші. Це передається і нам. Залишайтесь такими ж.

Естафету дивувати вінничан грузини передали литовцям Дмитру Голованову, Жану Максимовичу та Аркадію Готесману – тріо музичних педагогів «INFILTRATORS» демонструвало «вільний» джаз – імпровізація народжувалась безпосередньо на сцені.

Ми, справді, не знаємо, що зараз будемо грати, - казав перед виходом до публіки Дмитро Голованов.

Свою музику хлопці називають «розмовою з глядачем», кажуть, у Вінниці цей діалог був вдалим.

А італійські музиканти з тріо Нікколо Фараччі, які змінили на сцені литовців, самі аплодували вінницьким глядачам – за те, що впродовж 20-ти років плекають джазовий фестиваль. А справа ця, визнають італійці, - непроста.

Продовжуйте в цьому ж дусі, ніколи не зупиняйтесь, і ми всі разом ще відвідаємо 50-й «Vinnytsia jazzfest», - сказав пісоля виступу Нікколо Фараччі.  

Незабутні враження у вінничан залишив після свого виступу американський саксофоніст Дерек Браун. Його вміння поєднувати бітбокс та саксофон, при цьому ще й співати, та й сама весела вдача музиканта не залишила байдужим нікого у глядацькій залі.

А завершили другий день фестивалю музиканти з тріо Клеменса Орса (Німеччина - Швейцарія).

{vtemflybox imagepath=[images/news/news-2016/11] source=[gallery]}