Парижани везуть у Вінницю джаз-рок з істинно новоорлеанською ейфорією!

На особисте запрошення Сергія Моргунова та Валерія Коровія на фінальному концерті фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2017 виступить французький бенд Batunga&The Subprimes

  Уже у ці вихідні Вінниця стане джазовою столицею України! У суботу та неділю, 23-24 вересня, у концертній залі "Вінтери" пройде XXI "фартовий" міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST-2017, на якому вінничан та гостей міста чекає зустріч з 8 найкращими джазовими колективами із США, Франції, Люксембургу, Литви, Німеччини, Австрії, Словаччини та України.


Героями фінального концерту, який у неділю, 24 вересня, о 21.00, на особисте запрошення голови Вінницької міської ради Сергія Моргунова і голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, стануть запальні французи - Batunga & The Subprimes і Тріо легенди американського джазу - Сайруса Честната.

  Будучи одним із кращих піаністів-віртуозів сучасності, Сайрус Честнат порадує глядачів справжнім "чорним" американським свінгом.
А безбашні парижани Batunga&The Subprimes подарують присутнім незабутню подорож по континенту афро-фанку, замішаного з енергійним джаз-роком та істинно новоорлеанською ейфорією мідних духових інструментів.

  - В інструментальному арсеналі Batunga&The Subprimes є як усім звичні труба і саксофон, так і екзотичні банджо й сузафон, - розповідає директор VINNYTSIA JAZZFEST, заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. - Три місяці тому музиканти випустили новий альбом "Man in the Field", тому обов'язково заграють для всіх гостей нашого фестивалю свої прем'єрні та найкращі композиції.
Batunga&The Subprimes - це оркестр нескінченної радості і танців! Музична філософія колективу проста і доступна кожному, незалежно від віку, освіти і рівня доходів: "Танцюй, співай і грай прямо зараз, не чекаючи іншого, більш підходящого моменту. Майбутнє ніколи не настане, а життя відбувається тут і зараз!"

  Наш час відзначений війнами й насильством, але цьому можна й потрібно протистояти за допомогою музики. В умовах світової фінансової кризи виживають найбільш пристосовані. Довести, що цей принцип еволюції прекрасно працює й у музичному бізнесі, на власному прикладі спробували французи. Починаючи із пост-кризового 2009 року, музиканти Batunga: Люсьєн Ларкер (сузафон), Жюльєн Рашеді (тромбон), Борис де Лопер (малий барабан), Матьйо Агню (великий барабан), Тібо Мерль (саксофон), Жюльєн Мерсьє (труба) і Грегорі Алазай (банджо) - з однаковим успіхом і самовіддачею презентують свій запальний афро-фанк як на найбільш престижних, великих фестивальних сценах Європи, так і на міських вулицях. Подорожуючи між містами на машині, вони із радістю влаштовують концерти прямо на вулиці!
У їхній музиці - тонка меланхолія втраченого раю, наповнена спалахами несподіваної радості, у якій головне - танцювальний настрій, яким кожен глядач заряджається вже з перших акордів.
Удосталь потанцювати разом з Batunga&The Subprimes 24 вересня о 21.00 на концерті-закритті VINNYTSIA JAZZFEST-2017 зможуть усі!
Не пропустіть 23-24 вересня концерти вінницького джазового фестивалю!

Квитки на фестиваль ви можете придбати на сайті jazz.vn.ua, у касах Вінниці та за телефоном: (0432)690-025.
Партнер телевізійної трансляції - мережа чудових турагенцій "МЕР-КА-БА".