ПІД ЧАС VINNYTSIA JAZZFEST-2018 ГОСТЕЙ ЧАСТУВАТИМУТЬ «ДЖАЗОВИМИ СНІДАНКАМИ»

Спілкування у невимушеній атмосфері, джаз та майстер-класи. І все це під час сніданку. Саме такий формат вигадали організатори VINNYTSIA JAZZFEST-2018. Проект отрима назву «Джазові сніданки».

Заходи проходитимуть у ресторані «Монблан» (готель «Франція») 22 та 23 вересня з 10 до 13 години. Участь у проекті «Джазові сніданки» у Вінниці – безкоштовна. Але оскільки кількість місць обмежена, єдина умова - до 18 вересня обов’язково потрібно зареєструватися на сайті проекту http://snidanky.jazz.vn.ua, після чого участь буде підтверджена у листі від організаторів.

А для тих, хто не зможе взяти участь у заходах, яскраві відеоуроки можна буде подивитись на офіційному сайті проекту http://snidanky.jazz.vn.ua та на сторінці у Facebook:  https://www.facebook.com/snidanky.jazz

Вперше проект «Джазові сніданки» пройде у Вінниці у дні проведення найстарішого в Україні міжнародного джазового фестивалю. Зірковими учасниками «джазових сніданків» у Вінниці стануть скрипаль Адам Балдих, піаніст Міхал Мартинюк (Польща), учасниці австрійського тріо Kusimanten та українська вокалістка Тамара Лукашова, а також Віталій Костенко - вокаліст та лідер Frankyjazz.

- В умовах реформування системи освіти в Україні, зокрема, мистецької, та необхідності впровадження нових форм роботи з молодими музикантами задля формування збалансованого професійного мистецького ринку і виховання нової цільової аудиторії, виникла необхідність впровадження інноваційних форм роботи з молоддю шляхом створення альтернативних культурно - освітніх платформ, - розповідає керівник проекту «Джазові сніданки», заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. – Проект «ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ» - це майданчик, на якому відбуваються зустрічі професійних виконавців джазової музики, викладачів та молоді, яка прагне навчатись джазу, знати джазову музику та має бажання неформального спілкування із зірковими гостями джазових фестивалів з метою обміну професійним досвідом.

Як зазначають організатори, проект «Джазові сніданки» буде цікавий всім, хто:

* займається музикою,

* шукає свій шлях скорення творчих вершин,

* готовий надихнутися унікальними історіями успіху,

* не уявляє свого життя без джазу!

Довідки за телефоном: (0432) 690-025.