22-23 вересня будуть «ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ»! Майстер-класи зірок і музичний коворкінг, якого ще не бачила

Для всіх, хто любить джаз і бажає пізнати секрети успіху світових зірок!

22-23 вересня з 10.00 до 13.00 у концерт-холі «Моnt Blanc» у рамках міжнародного джазового фестивалю – VINNYTSIA JAZZFEST-2018 вперше пройде музичний коворкінг, якого ще не бачила Україна!

     Невимушене спілкування!
     Ексклюзивні майстер-класи!
     Практичні рецепти успіху від світових джазових зірок!

«ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ» - інноваційний формат, який здивує усіх!

Участь – безкоштовна!

Але оскільки кількість місць обмежена, є єдина умова - до 18 вересня обов’язково зареєструватися на сайті проекту http://snidanky.jazz.vn.ua, після чого участь буде підтверджена у листі від організаторів.

Зірковими учасниками «ДЖАЗОВИХ СНІДАНКІВ» у Вінниці стануть:

    Найкращий джазовий скрипаль сучасності АДАМ БАЛДИХ (Польща)!
    Віртуозний польський піаніст МІХАЛ МАРТИНЮК, який став зіркою новозеландської сцени!
    Учасниці австрійського тріо KUSIMANTEN та українська вокалістка ТАМАРА ЛУКАШОВА, яка стала кращою джазовою співачкою Німеччини!
    ВІТАЛІЙ КОСТЕНКО - унікальний вокаліст та лідер FRANKYJAZZ - кращого українського бенду класики джазового жанру або ж іншими словами «American Songbook»!

Вони скорили світ і поділяться своїм безцінним досвідом з усіма охочими 22-23 вересня у Вінниці!

«ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ» - це проект «Джазової не-школи» та креативних музичних коворкінг-зустрічей зі світовими зірками джазу, який за підтримки Українського культурного фонду реалізується в Україні, як альтернативна культурно-освітня платформа.

Як зазначають організатори, проект «ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ» буде цікавий всім, хто займається музикою, шукає свій шлях скорення творчих вершин, готовий надихнутися унікальними історіями успіху і не уявляє свого життя без джазу!

    – В умовах реформування системи освіти в Україні, зокрема, мистецької, та необхідності впровадження нових форм роботи з молодими музикантами задля формування збалансованого професійного мистецького ринку і виховання нової цільової аудиторії, виникла необхідність впровадження інноваційних форм роботи з молоддю шляхом створення альтернативних культурно - освітніх платформ, - розповідає керівник проекту «Джазові сніданки», заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков. – Проект «ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ» - це майданчик, на якому відбуваються зустрічі професійних виконавців джазової музики, викладачів та молоді, яка прагне навчатись джазу, знати джазову музику та має бажання неформального спілкування із зірковими гостями джазових фестивалів з метою обміну професійним досвідом.

Офіційний сайт проекту «ДЖАЗОВІ СНІДАНКИ»: http://snidanky.jazz.vn.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/snidanky.jazz.

Організатор проекту – Інститут культурної політики.

Проект відбувається за підтримки Українського культурного фонду.