У Вінниці розпочався конкурс молодих джазових виконавців

У Вiнницi в рамках фестивалю «VINNYTSIА JАZZ FEST» вiдбудеться VII Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавцiв.

Про це пiд час прес-конференцiї 17 серпня розповiв директор департаменту культури Вiнницької мiської ради Максим Фiланчук. «Ми фiнансово пiдтримуємо джазовий фестиваль. Сьомий Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавцiв це один з проектiв, де ми є органiзаторами. Захiд пройде в рамках «VINNYTSIА JАZZ FEST». Мета проекту – формування професiйного кола виконавцiв джазової музики в Українi.

Переможцi кожної категорiї отримають премiї-винагороди вiд мiського голови Сергiя Моргунова та виконавчого комiтету Вiнницької мiської ради», - сказав Максим Фiланчук.

Кожен учасник конкурсу отримає запрошення на pre-pаrty фестивалю.

Для участi в конкурсi потрiбно з 17 серпня до 11 вересня надiслати на електронну пошту оргкомiтету jаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заповнену заявку учасника, резюме колективу чи виконавця, вiдеозаписи двох композицiй (джазовий стандарт, вiльна композицiя).

Пiд час другого туру (живi прослуховування) учасники будуть виконувати джазовий стандарт з вiдбiркового туру, одну композицiю на власний вибiр та народну або нацiональну мелодiю у джазовiй iнтерпретацiї.

Виступи учасникiв буде оцiнювати професiйне журi, що складається з провiдних джазових фахiвцiв України та з-за кордону. Головою журi цьогорiчного конкурсу буде зiрка свiтової джазової сцени, культовий барабанщик Павєл Файт (Чехiя).

Учасниками конкурсу можуть стати: iнструментальнi ансамблi у складi до 4 осiб; вокальнi ансамблi у складi до 6 осiб та окремi виконавцi.

Вiковi категорiї: молодша (дiти до 15 рокiв) i середня (вiд 16 до 21 року).

Номiнацiї: вокал (сольний спiв, вокальна група), iнструментальна музика (солiст в iнструментальному супроводi, iнструментальна група).

Фiнальний гала-концерт конкурсу вiдбудеться 20 вересня у концерт-холi «Моnt Blаnc» (вул. Соборна, 34).

Засновник конкурсу є виконком Вiнницької мiської ради.

Повна програма мiжнародного фестивалю «VINNYTSIА JАZZ FEST».