ЯН ГУННАР ХОФФ (Норвегія) – рояль

Жанр: класичний скандинавський джаз

Яскравий представник скандинавського джазу – піаніст і композитор Ян Гуннар Хофф – один із найвідоміших на сьогоднішній день музикантів Норвегії.
Його стиль формувався на стику академічної класики, прогресивного року, поп-музики і джазу. Його записи, зроблені дуже різними складами, вражають широтою музичного мислення.
У дискографії Хоффа є як дуети з гітаристом і скрипалем Ове Бйоркеном, так і джазові альбоми, записані разом із провідними імпровізаторами Норвегії у складі Jan Gunnar Hoff Group.
Піаніст, нарівні з найвідомішим американським гітаристом Майком Стерном, є лідером ф’южн-групи «Magma», а також автором унікальної меси для хору і джазової групи «Meditatus» (2007), відзначеної на батьківщині музиканта престижною премією Edvard-prize, що одержала свою назву на честь композитора Едварда Гріга).
Ян Гуннар Хофф - автор більше 200 музичних творів, а усього в дискографії музиканта 17 альбомів.
Список сценічних партнерів Яна Гуннара Хоффа, за яким прийнято судити про популярність і значимість музиканта, вражаючий. Крім уже згаданих вище виконавців, у нього входять Пет Метіні, Чік Коріа, Ларс Даніельссон, Алекс Акунья, Пер Матісен, Арілд Андерсен, Нільс Петер Мольвер, Матіас Ейк та багато інших.
У 2013 році піаніст записав свій перший сольний альбом «Living». «Магічні глибини» і «мелодійна чуттєвість», які вразили у цьому записі критиків, а також теплий прийом нової програми меломанами у Європі й Азії, підштовхнули Хоффа до випуску другого сольного диска – «Stories» (2016).
  Свою сольну авторську програму фортепіанного джазу, ліричного й медитативного, Ян Гуннар Хофф представить на «VINNYTSIA JAZZFEST-2017».
У глядачів буде унікальна можливість вирватися зі звичної суєти великого міста й поринути у неквапливий музичний світ, який за допомогою 88 рояльних клавіш створить один із найбільш самобутніх музикантів північного королівства Норвегія…