КВАРТЕТ МІШЕЛЯ МАЙСА (Люксембург, Франція, Німеччина)

Жанр: джаз-ф’южн
Склад: Мішель Майс (барабани), Гендрік Ханріот (фортепіано), Стефан Голдбах (контрабас), Аліса Клейн (тромбон, вокал).

Після багаторічного пошуку стилю та звукових експериментів, учасники джазового квартету - Мішель Майс (барабани та композиція), Стефан Голдбах (контрабас), Аліса Клейн (тромбон, вокал) та Гендрік Ханріот (фортепіано) - вирішили працювати у жанрі, який не можна вписати у жодні рамки. У їхньому стилі свобода та експериментальні імпровізації зустрічаються зі стандартними композиціями та електронними технологіями.
  Звукові ефекти - фірмова «візитівка» Квартету Мішеля Майса, яка розвивається від концерту до концерту!
Джерелом натхнення для музикантів є такі постаті, як Брайан Блейд, Крістіан Лілінгер, Амвросі Акінусіуре, Якоб Бро та Марк Гіліана.
Музиканти працюють від джазу, народної і класичної музики до електроніки, панку та металу, пропонують безліч стилістичних можливостей, які створюють дуже персональну та унікальну музичну ідентичність Квартету Мішеля Майса.
  Лідер колективу - Мішель Майс займається музикою з 7 років. Одержав як джазову, так і академічну музичну освіту: вивчав камерну музику й класичну перкусію в консерваторії Люксембургу, джаз – в Університеті музики Саар у німецькому Саарбрюккені. Він активний учасник безлічі різножанрових колективів, серед яких «Dock in Absolute» (проект на стику джазу й електроніки), «Everwaiting Serenade» (мелодійний хардкор), Juan Gonzalez Trio (фолк-джаз) і Synthesis (тріп-хоп). Мішель Майс виступав зі своїми проектами на фестивалях та у престижних джазових клубах Німеччини, Бельгії, Китаю, Італії, Франції, Японії, Румунії й багатьох інших країн.
Вперше приїжджаючи в Україну, Мішель Майс разом зі своїм квартетом на «VINNYTSIA JAZZFEST» презентує публіці головні тенденції сучасного джазу Франції, Німеччини та Люксембургу.
Буде свобода імпровізації, сміливі музичні експерименти, електронні саундефекти та мелодії, що поведуть слухачів за собою на незвідані джазові території!