Квартет Даріо Пінеллі

Квартет Даріо Пінеллі – чарівний циганський гітарний свінг
виступ - 21 вересня 21.00

Молодий італієць Даріо Пінеллі - один з найяскравіших джазових гітаристів нової генерації та найкращих виконавців світу в стилі «циганський джаз» («gypsy jazz»). Його квартет - це четверо яскравих артистів, які справді вміють розважати публіку вшкваривши запальний джаз-мануш.
Даріо Пінеллі грав на гітарі змалку, але здебільшого барокову музику, та переїхавши на навчання до Нью-Йорку він захопився джаз-гітарою і створив у 2008 році гурт The Italian Gypsy Jazz Trio, який невдовзі стає одним з найпопулярніших свінг-гуртів у США. Завдяки успіху його запрошують до знаменитої «Metropolitan room» в Нью-Йорку, а у 2009 році Пінеллі стає першим європейцем виступаючим у легендарному джаз-клубі «Birdland» (Нью-Йорк). Американська преса називає його одним з найталановитіших та найкреативніших гітаристів світу. Разом зі своїм тріо Пінеллі виступає на провідних фестивалях у різних куточках світу, а його композиції лунають у фільмах та в рекламі.
Минулого року з’являється новий проект цього гітариста - Dario Pinelli & BinarioSwing, у складі якого сам Даріо (гітара, соло та вокал), Франко Спеціале (ритм-гітара та бек-вокал), Умберто Калентіні (контрабас та бек-вокал) і Тео Карріеро (ударні). Разом це дуже запальний, музично-театральний гурт, який публіка у США та Європі сприймає надзвичайно тепло.
Мотиви циганського джазу лунають як в авторських композиціях Даріо Пінеллі, так і в кавер-версіях гурту на найвідоміші хіти цього безсмертного музичного жанру. Музика Dario Pinelli & BinarioSwing багата на віртуозні трюки та імпровізації, а також неймовірно чаруюча завдяки харизмі та експресивності, що їх музиканти незмінно демонструють співпрацюючи з великими зірками циганського джазу. Неприборкані ритми гітари та справжній італійський свінг везуть італійці на Вінницький джазовий фестиваль.